Eénrichting in de Langstraat

De Langstraat is een flink stuk smaller gemaakt. Straks moet door deze straat verkeer in twee richtingen kunnen rijden. We hebben het dan over auto’s, maar ook fietsers. Als automobilisten rustig rijden en de fietser de ruimte geven is er niets aan de hand. Maar de weg is nog maar gedeeltelijk klaar en je ziet de haastige automobilist al weer langskomen. Een paar tellen winst door veel te hard door de smalle straat te rijden.

Waarom wordt de Langstraat geen éénrichtingsweg voor auto’s. Dan is er ruimte voor de fietser.

We hebben de laatste werkzaamheden voor u op de foto.

2 gedachtes over “Eénrichting in de Langstraat

  1. Harry Lefferts 24/03/2016 / 11:09

    Helemaal mee eens !
    De klankbordgroep Geldrop Centrum heeft destijds in het eindadvies gewezen op de problematiek en voorgesteld om in het centrum één richting verkeer toe te passen.
    Een goed advies nu is: reageer naar de gemeente – het is nog net niet te laat. De bordjes kunnen nog verhangen worden.

    Like

  2. Liesbeth 31/03/2016 / 13:33

    Die versmalde Langstraat mag dan aan de normen voldoen, maar als fietser voel ik me daar niet veilig meer. En als automobilist, met vrachtwagens als tegenligger of stilstaand langs het trottoir… ik geloof dat ik maar liever het hazenpad kies.

    Like

Reacties zijn gesloten.