Op deze schitterende laatste zondag in de maand september werd de supergezellige Braderie Coevering / Open Dag Wijkcentrum De Dreef gehouden. Klein begonnen een aantal jaren geleden is het evenement intussen uitgegroeid tot een volwassen Braderie.
Naast de gezelligheid in het Winkelcentrum met o.a. oude ambachten was er buiten een gezellige mix van kraampjes, muziek en optredens. Het prachtige herfstweer zorgde voor een grote toeloop.
Wij hebben voor u een uitgebreide foto-serie van alle gezelligheid van de Braderie. Kijk met ons mee.
het was weer een gezellige sfeervolle dag in de coevering.
dank aan de organisatie dat het weer zo een voortreffelijk weer was.
LikeLike
Een geweldige dag, prachtig weer, we hadden mooie modellen, mooie haren, prachtige kleuren,geweldige dansers, en de foto`s zijn super. We willen iedereen bedanken voor de medewerking, en dat er nog vele zulke mooie jaren zullen volgen. met elkaar.
Groetjes team ienZ Hair DeZign.
LikeLike