Deze ochtend stond er een artikel in het ED over de bezuinigingen die Geldrop-Mierlo de komende tijd vooral op cultureel gebied gaan raken.
De laatste jaren werd het vooral in Geldrop gezelliger vanwege het gedeeltelijk vernieuwde centrum, maar ook door de culturele evenementen. Afgelopen weekend hebben we nog een mooie foto-serie van de Andere Mert en het Regenboog Festival gemaakt. Het zou jammer zijn als dit soort evenementen in de toekomst niet meer mogelijk is. Dan hebben we misschien een mooi nieuw gemeentehuis maar een saaie woonomgeving waar niets meer te genieten valt.
Zie ook het ED: http://www.ed.nl/regio/geldropmierlo
Maar wij hebben wel een rolstoelpad dat nu meer een zandpad is en dat 2x vernieuwd moest worden. En waar meerdere tonnen aan besteedt zijn… Dat dan weer wel..
LikeLike